Hakkımda

Umutsuz yaşamak hedeflerine ulaşamamaktır, hedefsiz bir insan hiçtir.
” Z.M.D. “

Zafer Mert DURSUN
Webmaster

 

 

1993 yılı İstanbul doğumluyum. Çok küçük yaşta bilgisayar sahibi oldum ve bilgisayar konusunda çevremdeki herkes oyun oynarken ben o oyunları kendim yönetmek istedim. Oyun sektörüne yöneldim ve 2002 senesinde kendi oyun sunucum vardı. Ticari ve insani değerlerim çok küçük yaştan beri gelmekte bu sayede.

2003 senesinde hack ve güvenlik merakım oluştu hack işinden ziyade güvenlik kendi adıma daha verimli geldi. Sonuçta birisinin sitesini hackleyince eline bişey geçmiyor.

2005 senesinde kendimi geliştirdim. Ekip arkadaşlarımın içerisinde en küçük bendim sanal dünyadaki tanıştığım ekipteki büyük abilerim sayesinde onlarında yol göstermesi ile ve yaptıkları web işlerini ekiple paylaştıklarında onların yapmış olduğu işlere iyi yorumlar yazarken “Ben neden yapmıyorum ki?” diyerek merakım doğmaya başladı. Sağdan soldan bulduğum ücretsiz tasarımları kendime göre düzenlemeye başladım kod bilgimi geliştirdim sonrasında Adobe bilgimi geliştirdim ve 2007-2008 senesinde web sektöründe de ayak izim olmuş oldu ve hızla adımlar atmaya başladım.

Yıl 2017 ve hala adım atıyorum çünkü insan öğrendikçe gelişir ve eminimki daha öğrenmem gereken çok şey var…
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sarıyer Reklam Ajansı
WhatsApp chat